AUTO-XXL - O firmě

Auto XXL

O firmě

V roce 1999 zahájila v pronajatých prostorách v Praze 9-Kyjích svoji činnost firma Karel Ladman-Vraktir, která se zabývala prodejem náhradních dílů na tuzemské nákladní vozy Avia a Liaz. Postupem času, kdy se na trhu v naší republice začaly ve větší míře objevovat vozy zahraničních výrobců, rozšířila postupně svoji nabídku o díly na vozy DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault, Scania a Volvo.

V roce 2007 změnila firma svoje působiště i jméno. Po přesídlení se transformovala z fyzické na právnickou osobu pod názvem Auto XXL s.r.o., a začal se budovat areál v obci Poboří, nedaleko středočeského města Kolína. Jako původní firma pokračujeme ve stejných aktivitách i nyní. Prodáváme náhradní díly pro těžká nákladní vozidla, přívěsy a návěsy, vykupujeme havarovaná nebo poškozená nákladní a užitková vozidla a od roku 2009 nabízíme našim klientům i ojetá vozidla v našerm autobazaru.

V současné době prodáváme nákladní vozy a náhradní díly po celé České republice, máme však svoje stálé klienty i v zahraničí – Evropě, Asii i Africe.

Budeme rádi, pokud se i Vy stanete našimi stálými klienty a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým pracovníků Auto XXL s.r.o. a majitel Karel Ladman.