Volkswagen Crafter Long - AUTO-XXL - Autobazar

Auto XXL

Prodej

V našem autobazaru prodáváme vozidla značek DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Jedná se o nákladní vozy s hmotností nad 3,5t - tahače a ostatní nákladní a užitková vozidla, dále přívěsy a návěsy různých druhů a značek.

Výkup

Použitá nákladní a užitková vozidla, tahače, přívěsy a návěsy vykupujeme v rámci celé ČR. Svoje vozidlo nám můžete nabínout na tel. čísle 739 663 373 , poslat na naši adresu info@tirauto.cz nebo využijte náš online formulář.

Komise

Nákladní a užitková vozidla, přívěsy a návěsy přijímáme zároveň i do komisního prodeje, parkovné neúčtujeme.

Vývoz

Nákladní vozidla, přívěsy a návěsy vyvážíme do zemí EU i mimo EU. Administrativa s tím spojená a její vyřízení včetně celních dokladů, pojištění, je samozřejmostí.

Financování

Pokud nemáte k nákupu vozidla dostatečnou finanční hotovost, jsme schopni Vám po dohodě zajistit financování formou leasingu nebo úvěru. K tomuto účelu spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi, náš makléř Vám vypracuje nabídku přímo na míru.Volkswagen Crafter Long

Volkswagen Crafter Long - 1
Volkswagen Crafter Long - 2
Volkswagen Crafter Long - 3
Volkswagen Crafter Long - 4
Volkswagen Crafter Long - 5
Volkswagen Crafter Long - 6
Volkswagen Crafter Long - 7
Volkswagen Crafter Long - 8
Volkswagen Crafter Long - 9
Volkswagen Crafter Long - 10


Volkswagen Crafter 2EKE2, rok výroby 9/2014, plní normu E5, první majitel, barva bílá, ADR, manuální převodovka, 6ti rychlostní převodovka, ABS, ASR, kompresor, zadní náprava - odpružení ocel/vzduchové měchy, rádio CD, klima, el. okna, el./vyhřívané zrcátka, 3 - místné, majáky zapsané v TP, pneu 85 %, platná STK , z provozu, plně funkční. 190.000 Kč + DPH
Cena bez dph: 218.000 Kč

MÍSTO PRO VAŠE DOTAZY NEBO POPTÁVKU