Scania R580 Highline - AUTO-XXL - Autobazar

Auto XXL

Prodej

V našem autobazaru prodáváme vozidla značek DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Jedná se o nákladní vozy s hmotností nad 3,5t - tahače a ostatní nákladní a užitková vozidla, dále přívěsy a návěsy různých druhů a značek.

Výkup

Použitá nákladní a užitková vozidla, tahače, přívěsy a návěsy vykupujeme v rámci celé ČR. Svoje vozidlo nám můžete nabínout na tel. čísle 739 663 373 , poslat na naši adresu info@tirauto.cz nebo využijte náš online formulář.

Komise

Nákladní a užitková vozidla, přívěsy a návěsy přijímáme zároveň i do komisního prodeje, parkovné neúčtujeme.

Vývoz

Nákladní vozidla, přívěsy a návěsy vyvážíme do zemí EU i mimo EU. Administrativa s tím spojená a její vyřízení včetně celních dokladů, pojištění, je samozřejmostí.

Financování

Pokud nemáte k nákupu vozidla dostatečnou finanční hotovost, jsme schopni Vám po dohodě zajistit financování formou leasingu nebo úvěru. K tomuto účelu spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi, náš makléř Vám vypracuje nabídku přímo na míru.Scania R580 Highline

Odtahový Speciál, r.v. 2004, stav tachometru 1.200.000 km, MOTOR V8, opticruiser se spojkou, EURO 3, analg tachograf, zvedací náprava +natáčecí, vozidlo z provozu, možnost koupit bez odtahové nástavby za 360.000 kč + DPH.
Výbava

Dvou okruhová hydraulika,světelná nerez rampa, majáky, klima, nez. topení, lednička, 2X lůžko, střešní okno, posuvná točna, uzávěrka , radio, top interiér.

Doplňující informace

Dovoz Dánsko 2012, cz doklady, hmotnosti -největší technicky přípustná/F.2 povolená kg - 26 500/26 000, největší technicky přípustná/ povolená na nápravu kg - 7 500/7 500, 7 500/7 500, 11 500/11 500.

                                                              

                                                                                                                                               

                                                                                                            

Cena bez dph: 610.000 Kč

MÍSTO PRO VAŠE DOTAZY NEBO POPTÁVKU