Přívěs nosič kontejnerů - AUTO-XXL - Autobazar

Auto XXL

Prodej

V našem autobazaru prodáváme vozidla značek DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Jedná se o nákladní vozy s hmotností nad 3,5t - tahače a ostatní nákladní a užitková vozidla, dále přívěsy a návěsy různých druhů a značek.

Výkup

Použitá nákladní a užitková vozidla, tahače, přívěsy a návěsy vykupujeme v rámci celé ČR. Svoje vozidlo nám můžete nabínout na tel. čísle 739 663 373 , poslat na naši adresu info@tirauto.cz nebo využijte náš online formulář.

Komise

Nákladní a užitková vozidla, přívěsy a návěsy přijímáme zároveň i do komisního prodeje, parkovné neúčtujeme.

Vývoz

Nákladní vozidla, přívěsy a návěsy vyvážíme do zemí EU i mimo EU. Administrativa s tím spojená a její vyřízení včetně celních dokladů, pojištění, je samozřejmostí.

Financování

Pokud nemáte k nákupu vozidla dostatečnou finanční hotovost, jsme schopni Vám po dohodě zajistit financování formou leasingu nebo úvěru. K tomuto účelu spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi, náš makléř Vám vypracuje nabídku přímo na míru.



Přívěs nosič kontejnerů

Přívěs nosič kontejnerů - 1
Přívěs nosič kontejnerů - 2
Přívěs nosič kontejnerů - 3
Přívěs nosič kontejnerů - 4
Přívěs nosič kontejnerů - 5
Přívěs nosič kontejnerů - 6
Přívěs nosič kontejnerů - 7


Jung R. 04, 18H APOLLO PLUS, rok výroby 2005, nosič kontejnerů Abrol, odpružení - měchy, nápravy MB, délka celková 9780 mm, šířka 2530 mm, výška 1390 mm, provozní hmotnost 3860 Kg, největší technicky přípustná / povolená hmotnost - 18000/18000 mm, závěsné oko 40 mm, pneu 385/55 R 22,5, ABS, parkovací brzda. 
Cena bez dph: 98.000 Kč

MÍSTO PRO VAŠE DOTAZY NEBO POPTÁVKU