DAF XF 105 410 EEV - AUTO-XXL - Autobazar

Auto XXL

Prodej

V našem autobazaru prodáváme vozidla značek DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Jedná se o nákladní vozy s hmotností nad 3,5t - tahače a ostatní nákladní a užitková vozidla, dále přívěsy a návěsy různých druhů a značek.

Výkup

Použitá nákladní a užitková vozidla, tahače, přívěsy a návěsy vykupujeme v rámci celé ČR. Svoje vozidlo nám můžete nabínout na tel. čísle 739 663 373 , poslat na naši adresu info@tirauto.cz nebo využijte náš online formulář.

Komise

Nákladní a užitková vozidla, přívěsy a návěsy přijímáme zároveň i do komisního prodeje, parkovné neúčtujeme.

Vývoz

Nákladní vozidla, přívěsy a návěsy vyvážíme do zemí EU i mimo EU. Administrativa s tím spojená a její vyřízení včetně celních dokladů, pojištění, je samozřejmostí.

Financování

Pokud nemáte k nákupu vozidla dostatečnou finanční hotovost, jsme schopni Vám po dohodě zajistit financování formou leasingu nebo úvěru. K tomuto účelu spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi, náš makléř Vám vypracuje nabídku přímo na míru.DAF XF 105 410 EEV

DAF XF 105 410, EEV, manuální převodovka, datum první registrace 11/2010, typ motoru MX300U4, max. výkon ( kW ) / ot. ( min ) 300/1900, zdvih. objem 12902, uzávěrka diferenciálu.
Výbava

Nastavitelný volant, 2x lůžko, kabina space cab, klima, nez. topení, lednička, tempomat, motorová brzda, střešní okno, mezinápravové spoilery, rádio, multifunkční volant.

Doplňující informace

Koupeno v ČR, první majitel, servisní historie.

Cena bez dph: 310.000 Kč

MÍSTO PRO VAŠE DOTAZY NEBO POPTÁVKU